Играчите заслужават повече подкрепа от нашите фенове

Треньорът Ботев (Пд) Азрудин Валентич каза, че се гордее с играчите си след това победа над Арда с резултат 2: 1… Треньорът обаче засегна и отношението на феновете на отбора към него. След смяната на Тодор Неделев от трибуните се чуха свистящи възгласи за Валентич и викове „оставка“.

Ето какво каза босненският специалист след мача в Коматево:

Първото полувреме беше най -добрият футбол, който играхме под моето ръководство. От първия ден тук казвам, че искам такъв футбол. Щастлив съм и много се гордея с това първо полувреме. Вкарахме 3 гола, един беше отменен, но имам доверие на съдиите.

Имахме страхотни моменти през второто полувреме. Атанас Илиев е страхотен футболист. Той е нападател от един профил, но Маркиньос е друг профил. С негова помощ можем да вървим една крачка напред.

Футболистите заслужаваха малко повече помощ от нашите фенове. Познавам ситуацията в нашия отбор, знам кой е уморен и кой може да играе повече. Нокаутирах Тодор Неделев, защото имаше малко болка и трябваше да го спасявам до следващия мач. Хората може да ме мразят, но аз не съм тук, за да говоря с тях, а за да ръководя екип и затова ми плащат.

Нуждаем се от повече агресия, но без нарушение. Работим върху това, но пак ви казвам – гордея се с моите играчи.