Загорчич: Отдадохме се изцяло и спечелихме точка в последните минути на мача – ᐉ Новини Fakti.bg – Спорт

Треньорът на Славия Златомир Загорчич не съжалява за превъзходната степен, след като отборът му, гостувайки на ЦСКА, изравни резултата 1: 1.

„Заслужаваме равенство. Дадохме всичко от себе си и спечелихме точка в последните минути на мача. „Момчетата успяха да постигнат успех тук в армията“, започна наставникът.

„Има много неща във футбола, които влияят на резултата. Най -много ме радва, че аз и 10 души търсехме уравнение. Още веднъж поздравления за момчетата.

“Имаме добри момчета. Надявам се да продължат в същия дух. Наистина ми харесаха всички, които дойдоха. Трябва да продължим да тренираме и да играем по -усилено. Малко повече вяра в себе си няма да е излишна.

„Ние вървим срещу Лудогорец, търсим нещо в мача. В края на краищата играем у дома “, заключи Загорчич.