Еврофайтър ЦСКА победи Банско с 4: 1

ЦСКА убедително победи Банско с 4: 1 в пробен мач, игран на територията на Евима край едноименния град.

Армията поведе в 11 -ата минута благодарение на Жорди Кайседо. Нападателят от Еквадор направи увеличение, след като първоначално не успя да се възползва от центрирането на Yannick Wildschut отляво.

В края на полувремето Банско изравни благодарение на Венцислав Маламов, който се възползва от грешката на Густаво Бусато и Юрген Матей.

След почивката “червените” показаха класа и отбелязаха три гола без отговор. ЦСКА вкара два гола за три минути: Ахмед Ахмедов отбеляза първи, следван от Хамза Чатакович, който получи асистенция от бившия нападател на Дунав Русе.

В 66 -ата минута армейците стигнаха до четвъртия гол – дело на Федерико Варела, който се завърна от контузия.

Стойчо Младенов и компания се завръщат във вътрешното първенство, където в събота, 11 септември, отборът приема лидера на Първа лига Славия.