Дузпи в крайна сметка разбиха отбора ни в Русия

България загуби от Русия с 0: 1 във втория пореден контролен мач срещу участник в европейското първенство. Спарингът се проведе на VTB Arena в Москва, а единственият гол бе отбелязан от Соболев от дузпа в 84-ата минута.

Преди дни избраниците на треньора Ясен Петров завършиха мача със Словакия 1: 1. На 8 юни световният шампион Франция ще гостува на България.

Мачът в руската столица започна зле за нас, тъй като в 10-ата минута Кристиан Малинов беше контузен и бе принудително заменен от халфа на Локо Петър Витанов.

Българите имаха няколко добри атаки, които биха могли да застрашат вратата на съперника.

В 83-ата минута Валентин Антов спъна Алексей Миранчук в наказателното поле, а съдията отсъди дузпа. Той беше реализиран от Александър Соболев – 1: 0.