Димитър Илиев в яростна атака срещу Никол Попов – BG Football – efbet League

Нападателят на Локомотив Пловдив Димитър Илиев игра срещу съдийството на Никола Попов в дербито срещу Левски, което завърши 2: 2 на Laute. През първото полувреме домакините имаха сериозни претенции към дузпата, които обаче не бяха уважени от съдийския екип. Въпреки че ситуацията беше преоценена с VAR, не бе присъдена дузпа.

Ето емоционалното изявление на Митко Илиев:

Малко нямаме късмет. Имахме лъч в последната минута. Що се отнася до футбола, мисля, че бяхме най -добрият отбор. Създадохме повече ситуации, бяхме по -опасни. Вкарахме от една позиция през първото полувреме. Мисля обаче, че съдийството на г -н Попов също изигра много важна роля. Ако не е видял горе друго момче, което, мисля, преди два дни цяла България говореше за свирене на Пирин – Локо София, аз също гледах репортажите, малко съм … не мога да си обясня, че си играл такъв мач след два дни …

Наказание 1000%. Гледахме го няколко пъти. Има 28 000 камери, които показват, че има контакт и всеки съдия ще присъди наказание.

Защо не погледнете? Шест ситуации там при наказателния удар не се проследяват, а в 95 -ата минута той бе призован да следи ситуацията за жълт картон. Ако ми обясните за какво служи този VAR, като се има предвид, че всички камери имат ясен контакт, че кракът на нашия нападател променя траекторията и т.н., защо не изиграете тази дузпа?

Преди два рунда същият съдия, 1000% наказание, никой не каза нищо срещу Пепи Витанов. От седем камери отново става ясно, че има контакт и има наказание, но това все още не е взето предвид. На 8 -ми и няколко минути при резултат 2: 2 бях нокаутиран с двете ръце … Преди два дни видяхме Петър Занев, каква дузпа се играе в момент по -малко контакт … Сега не вижте, не сигнализира. Искам да попитам, за какво е този VAR и каква роля играе в нашето първенство?

Чуйте всички интервюта на пострадалия Димитър Илиев във видеото.