Гол в 95 -ата минута лиши Петев от победата No1 в официалния мач с Босна и Херцеговина.

Ивайло Петев СНИМКА: Ройтерс

Гол в 95 -ата минута попречи на Ивайло Петев да осигури първата си победа в официален мач начело на Босна и Херцеговина.

В Зеница домакините изиграха само 2-2 срещу Казахстан в квалификациите за световното първенство в Катар следващата година.

В 51 -ата минута Исламбек Куат откри резултата за гостите, а босненците се върнаха благодарение на голове на Миралем Пиянич (74) и Лука Менало (86).

Бактер Зайнутдинов обаче изравни резултата в 95 -ата минута.

Миналата седмица тимът на Петев направи 1: 1 като гост пред световния шампион Франция в предишната квалификация. Тогава всичко ще бъде под контрола на Кувейт 1: 0.

Това беше първата победа на български специалист, който победи националния отбор на Босна и Херцеговина в началото на годината.