Голямата драма за завръщане в Шампионската лига, вижте всички резултати и най -добрите голмайстори – Футболен свят – Шампионска лига

Европейските вечери отново се разпалват! Шоуто на Шампионската лига беше подновено с 8 вълнуващи мача от групи E, F, G и H, които ни донесоха много изненади и обрати.

Вечерта започна с неочаквано поражение за Манчестър Юнайтед срещу швейцарските Йънг Бойс. Междувременно Севиля и Залцбург изиграха четири дузпи в едно полувреме, две от които бяха безвъзвратно загубени.

В най -очаквания мач за вечерта Байерн се подигра с Барселона, побеждавайки каталунците с класически резултат 3: 0. В същото време действащият шампион на турнира Челси победи Зенит с резултат най -малко 1: 0 и започна уверено да защитава трофея, докато Ювентус в същата група победи Малмьо с резултат 3: 0.

На други срещи нямаше по -малка драма. Динамо Киев вкара срещу Бенфика в компенсирано време, но радостта беше краткотрайна – попадението бе отменено поради засада. Същите емоции имаше и отборът на Лил, който получи дузпа в 97 -ата минута на мача, но след ревизията с VAR, решението на съдията бе отменено и запазено голово равенство с Волфсбург.

Виляреал и Аталанта отбелязаха по два гола и започнаха кампанията.

Йънг Бойс – Манчестър Юнайтед КР 2: 1
0: 1 Кристиано Роналдо 13 ‘
1: 1 Николас Нгамалеу 66 ‘
2: 1 Йордан Сибачу 90 + 5 ‘

Севиля – Залцбург CD 1: 1
0: 1 Лука Сучич (ч.) 21 ‘
1: 1 Иван Ракитич (г) 42 ‘

Барселона – Байерн КР 0: 3