ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Русия – България, принудителна подмяна на Лвов – БГ Футбол – Национален отбор

България и Русия играят с резултата 0: 0 на контролното събрание. Инспекция – генерална репетиция на Националния отбор преди старта. ЕВРО 2020където отборът се състезава в група В заедно с Белгия, Дания и Финландия.

ТУК можете да гледате мача на живо!

Началото беше активно за руснаците, които влязоха в атака от първите секунди. България отговори на предизвикателството и в четвъртата минута Доминик Янков имаше шанс да изведе лъвовете напред в резултат, но играчът на Лудогорец не успя да нанесе удар.

Преди 10-ата минута на мача Ясен Петров беше принуден да направи смяна, след като Кристиян Малинов беше контузен и бе заменен от Петър Витанов.

България напълно се завърна на половината си, но въпреки това в 13-ата минута Роман Зобнин намери място за удар, а топката мина почти от гредата на дебютанта Иван Караджов.

Русия – България 0: 0

НАЧАЛНИ СЪСТАВИ:

Русия: 1. Антон Шунин, 18. Юрий Жирков, 5. Андрей Семенов, 14. Георги Джикия, 4. Вячеслав Караваев, 7. Магомед Оздоев, 21. Дмитрий Баринов, 20. Алексей Йонов, 17. Александър Головин, 11. Роман Зобнина, 22. Артьом Дзюба (k)

Развъдчик: Станислав Черчесов

България: 23. Иван Караджов, 3. Андреа Христов, 4. Валентин Антов, 25. Петко Христов, 16. Кристиан Малинов, 18. Ивайло Чочев, 6. Бирсент Карагарен, 21. Момчил Цветанов, 7. Доминик Янков, 11. Кирил Десподов ( й), 9. Андрей Гълъбинов

Развъдчик: Аш Петров

Експерт: Алексей Кулбаков, Беларус
Стадион: VTB Arena, Москва