Всички отбори на Левски с победи в елитни групи

Отборите на Левски от елитните групи продължават да печелят. Сините постигнаха успех в U15, U17 и U19.

Юношите Левски U15 победиха връстниците си от Дунава (Русе) с 2: 0 на стадион „Георги Аспарухов“ в мача от 3 -ия кръг на елитната група на тази възраст. Голове от отбора, воден от треньора Стоян Димов, вкараха Марто Бойчев в 38 -ата минута и Кристиан Илиев в 53 -ата минута.

Най -малкият се роди вчера за Левски в паметна година за “сините”.

Средната възраст на играчите е под 17 години.

Юношите „Левски“ U17 победиха връстниците си от „Спартак“ (Пловдив) с резултат 8: 0 на стадион „Георги Аспарухов“ в мача от 3 -ия кръг на елитната група на тази възраст. Радостян Димитров отбеляза хеттрик за отбора, ръководен от Петър Карачоров, Петко Панайотов добави по два гола, а Преслав Бачев, Стилиян Бързачки и Цветомир Тодоров отбелязаха по един гол.

Юношите “Левски” U19 победиха връстниците си от “Сокол” (Марково) с 3: 2 като гост в мача от 3 -ия кръг на елитната група на тази възраст. Голове за отбора, воден от треньора Иво Градев, вкараха Антон Иванов в 21 -ата минута, Лазар Еринин в 58 -ата минута и Асен Митков в 63 -ата минута.