Ветераните на Локо удариха Ботев в Коматево, за седма поредна година са №1 в Пловдив.

Ветерани на Локомотив (Пловдив) станаха регионални шампиони за седми пореден път. Днес те победиха Ботев като гост с 1:0 на базата в района на Коматево, защитникът на черно-белите Георги Иванов се разписа с глава и донесе победата.

Локомотив стигна до финалния мач без игра – служебна победа над Асеновец и пробив във втория кръг.

В 3-ата минута Красимир Димитров можеше да отбележи с глава. В 23-ата минута след фаул Стефан Учиков от домакините нацели страничния панел. В 25-ата минута Георги Илиев стреля от дистанция, защитникът на Ботев спаси.

В 30-ата минута нападателят на Локомотив Георги Иванов бе изведен на добра позиция и стреля, намеси се вратарят на „жълто-черните”.

През второто полувреме Локомотив отново беше по-активен отбор. Това даде резултат в 54-ата минута. Централната топка беше отразена от нападателя Георги Иванов срещу защитника Георги Иванов, който отбеляза с глава 0:1 на финала.

Локомотив навлиза в междуобластната фаза, която вероятно ще се проведе в началото на следващата година.

Сред собствениците на Локомотив бяха двама на име Георги Иванов. Първият е спортен директор на черно-белите, вторият е треньор на клубната школа, а именно той вкара победния гол.

Локомотив започна с: Стоян Ламбов, Георги Мечечиев, Георги Иванов, Александър Тунчев, Георги Недевски, Николай Костов, Георги Илиев, Ванчо Траянов, Красимир Димитров, Здравко Лазаров, Георги Иванов