България U21 0-4 Уелс U21 ужасен ход на събитията

Димо Кръстев се появява на полето вместо Иля Груев.

75 ‘

Станислав Шопов се появява в играта за България, тя заменя Филип Кръстев.

72 ′

ЦЕЛ ЗА УЕЛС! 0: 4! Вале! Представянето на българската отбрана в защита беше открито обект на всякаква критика. Уелс вкара същия брой голове в четвъртата си атака. Джак Уайл проби път между двамата ни защитници на Петрови и се насочи към мрежата на разбития Вуцов.

60 ‘
Снимка 545636

59 ′

Капитан Владимир Николов се заменя с Димитър Тонев.

58 ′

Асен Дончев се появява в играта, заменяйки защитника на Черно море Виктор Попов.

56 ‘

ДВОЙНО ПУНЧ!! В 58 -ата минута България имаше добър шанс да си върне поне един гол, след като съдията от Косово записа двойно нарушение в наказателното поле на Уелс. Мартин Петков нанесе доста силен удар, който мина под стената, но удари право в тялото на „замразения“ Бардон.

54 ‘

Първото официално предупреждение за мача, картата вижда Джоунс

Снимка 545638

49 ′

ЦЕЛ ЗА УЕЛС! 0: 3! Вале! Изглежда, че българските момчета, амбицирани за обрат, се спънаха напълно в 49 -ата минута, когато вкарахме третия гол в собствената си мрежа. Джоузеф Адамс удари цялата ни защита с остър пас към Вайл. Нападателят на Блекбърн удари с удар Вуцов, който се опитваше да го изкара контрабандно, и доведе резултата до 0: 3 на празната мрежа.

Снимка 545639

47 ′

Мартин Минчев напуска терена и е заменен от голмайстора на националния отбор на Молдова – Митко Митков.

45 ′

ИГРАТА АКТУАЛИЗИРАНА!

Efbet коефициент след края на първата част.

45 ′

ПРАЗНИК!

43 ′
Снимка 545624

41 ′

ЦЕЛ ЗА УЕЛС! 0: 2! Дейвис! Непоследователността в развитието на мача потвърди втория гол на Уелс в 41 -ата минута. Нашата защита пропусна центриране поради фал, Кристиан Петров пропусна своя играч, а момент по-късно Уилям Сас-Дейвис удари с глава Вуцов с глава при резултата 0: 2.

37 ′

Гостите придобиха увереност след успешен гол и в 37 -ата минута успяха да удвоят преднината. Островитяните организираха добра игра на фланга, която завърши с диагонален удар от Джоузеф Адамс. Този път Вуцов беше внимателен и редовно спасяван.

35 ′
Снимка 545622

26 ′

ЦЕЛ ЗА УЕЛС! Марк Джак Уейл! Студен душ бие българския тим в 26 -ата минута, когато нашата грешка „нанесе“ удар на „драконите“. От привидно безобидна ситуация Святослав Вуцов не се разбра с колегата си Кристиан Петров. Най -малкият син на Уили Вуцов не бързаше да хване топката и бягащият Джак Вайл я взе от него и лесно я превърна в празна врата.

24 ‘

КРАСТЕВ! Уникален нещастен момент придружава трикольорите в 24 -ата минута, когато всички на стадион „Славия“ ни чакаха да излезем напред с резултат 1: 0. Владимир Николов показа отличен преглед на играта и избута Филип Кръстев към стрелбата позиция с много фин пас … Нашето талантливо люлеене умело и с мощен удар заобиколи вратаря на противника, но не и Уилям Сас-Дейвис, който се хвърли в сплит пред вратата.

осемнадесет

Мартин Минчев получи страхотен пас от съотборник, но последният му удар не беше на ниво и той не успя да удари.

осем ‘

Домакинският натиск на нашите момчета продължи с нова добра комбинация в центъра, където този път Мартин Петков получи място за хвърляне. За съжаление, Бардон отново решително избяга.

5 ‘

КРАСТЕВ! Българският отговор беше красноречив и първата възможност в мача беше отворена за Филип Кръстев. Полузащитникът на Камбур премина през центъра и след това удари силно на земята. Даниел Бардон обаче се намеси решително и се отрази по фантастичен начин.

3 ′

“Драконите” се опитаха да премахнат страха от нашите момчета с лек натиск, който беше посочен от няколко ъгъла пред вратата на Вуцов. Никой от тях обаче не притесняваше младите ни пазачи.

1 ‘

СТАРТ НА МАЧА!

Снимка 545621

Младежкият национален отбор по футбол ще изиграе втория си мач в европейските квалификации. Момчетата на Александър Димитров приветстват трудния отбор на Уелс на стадион Славия.

Tricolor стартира успешно кампанията си, след като победи Молдова с 2: 0 преди няколко дни в Кишинев. Нашият Лвов е в отлична форма и спечели четири победи в последните пет официални мача.

Ивет Горанова пожела успех на младежкия ни отбор

Преди мача с Уелс

Срещу Уелс също се справяме добре в шест мача между два сета, българските победи имат два, драконите имат само един, а ние имаме три равенства, с голова разлика 7: 6.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАТЧА!

Уелс изигра първия си квалификационен мач в началото на юни, когато равенства с Молдова. Островитяните са труден отбор, но със сигурност изостават от българската класа. Ако вродените таланти достигнат максимална концентрация, логично е да очакваме втора победа.

Укрепване на мерките срещу COVID-19 сред младежите поради положителните тестове на противника

В Уелс с проблеми

Сред собствениците на Александър Димитров ще бъдат двама футболисти, пътуващи в чужбина – Илия Груев от Вердер Бремен (Бремен) и Мартин Минчев от Спарта (Прага).

Главен съдия на срещата е косовският висар Кастрати с помощници Бесник Морина и Люмтрие Мухадри.