Борусия Мьонхенгладбах победи Байерн Мюнхен с 5:0 в Купата на Германия

Борусия Мьонхенгладбах победи германския хегемон Байерн Мюнхен (Мюнхен) и го победи с 5:0 в мача от втория кръг на турнира за Купата на Германия.

Домакините в този мач бяха много по-добри и в средата на първото полувреме вече водеха с 3: 0. Клаудио Конет изведе жребчетата напред във втората минута, а Рами Бенсебайни вкара в 15-ата и 21-ата, което потопи феновете на Борусия в екстаз. ..

Източник: БГНЕС

До края на полувремето гостите могат да се радват, че не допуснаха повече голове, а 6 минути след подновяването на мача Брил Емболо отбеляза за 4: 0. Буквално пет минути по-късно Емболо отново вкара и отпадна за могъщите Байерн Мюнхен.

Така Байерн Мюнхен отпада за втора поредна година на този етап от турнира за Купата на Германия.