Жълт картон за Амос Югкойто си помагаше в бойните изкуства, но все още беше официално твърде слабо предупреден.

43 ′

Солбакен с мощен пробив отдясно, но защитата на ЦСКА се справи с тази опасност.

39 ′

Нова уверена намеса на Густаво Бусато, който затвори корнера и улови удара на Сампстед.

34′

Мощният удар на Кери удря противника и ще бъде корнер.

26 ′
Снимка 554974

Източник: Twitter профил на Bodjo / Glimt

25 ‘

Гол за домакините!

Фет допълва много елегантния пас на Пелегрино за радост на домакините. Защитата на ЦСКА се пропука, а норвежкият шампион пристъпи напред.

23′

Бурна подкрепа за ЦСКА от трибуните. Общо има около 100 фена на Red и някои от тях са предприели най-дългото пътешествие в историята на гостуванията, за да се съберат заедно с любимия си отбор.

19 ‘

Жорди Кайседо мина към левия фланг, той пое и изпревари Лоде, като почти стигна контура и върна топката към Георгий Йомов. Крилото на “червените” обаче се счупи и не можа да пробие вратата, а топката беше отнесена.

16 ‘

След четвърт час игра може да се каже, че домакините владеят по-добре топката, но ЦСКА започна да се адаптира към неприятните условия на игра и изкуствен терен.

десет ‘
Снимка 554979

девет ‘

Лоде извършва фаул, при който безцеремонно избутва Йомов, но очевидно за рефера ще бъде по-трудно да раздаде картони за такива груби действия, отколкото за неволна ръка …

осем ‘

Трибуните реагират и на най-малката опасност пред българската врата, страхотна атмосфера от феновете на домакините.

6 ′

Без опасност за ЦСКА след първия корнер пред вратата на Бусато.

3 ′

Ранен натиск от страна на домакините, Бусато трябваше да излезе и да се намеси след хвърляне на Ботсхайм, като тук отбелязваме първото неточно хвърляне към “червената” врата.

2 ′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА.

2 ′

Жълт картон за Кайседо за ръчна игра съдията изготвя правилата от учебника.

1 ‘

Подаден е първият сигнал от съдията.

Бойо / Глимт от Норвегия е домакин на ЦСКА в мач от груповата фаза на Конферентната лига. Мач в Норвегия от 22:00ч.

Посещението на “червените” се оказва изключително трудно. Бодио/Глимт е непобеден в 21 поредни мача на международната сцена и е лидер в група C на Конферентната лига.

ЦСКА тренира при минусови температури в Норвегия

В четвъртък вечерта също ще е студено

Мачът е исторически за отбора, който при победа ще си осигури първото в историята пролетно участие на Евро. Трибуните ще бъдат препълнени, а най-големият проблем за подопечните на Стойчо Младенов ще бъдат метеорологичните условия. Температурата на въздуха в Норвегия ще е под минус 5 градуса, очакват се снеговалежи.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

Освен всичко друго, теренът на стадион “Аспмира” е изкуствен, което ще създаде повече проблеми на “червените”.

Армейците не са спечелили нито едно от последните си 8 гостувания в европейски турнири. Това е и най-лошата серия на отбора на чужда земя през този век.

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов каза, че целта му за отбора му е да спечели точки в оставащите мачове до края на груповата фаза. След мача срещу Божо/Глимт на 9 декември столичани приемат Рома.

Двубоят между Бодио/Глимт и ЦСКА можете да гледате от 22:00 часа по MAX Sport 3.