Берое – Царско село, Мартин Камбуров стана # 1 голмайстор в историята на българския футбол!

КРАЙ НА МАЧА!

86 ′

Хаджиев получи жълт картон

83 ′

Мартин Камбуров излезе с бурни аплодисменти от трибуните. Сълзи в очите на нападателя. На негово място се появява Кукула.

78 ′

Янко Георгиев е контузен и е заменен от Кристиан Василев.

74 ‘

ЦЕЛ НА МАРТИН КАМБУРОВА! Топката бе върната на вратаря Георгиев, той удряше по невнимание, Камбуров се криеше и стреля, но опитният стрелец не сбърка, когато добави празен гол към тялото на защитника и вкара! Така Камбуров става най -добрият голмайстор No1 в историята на българския футбол. 40-годишният футболист вече е вкарал 254 гола пред Петър Жеков! Какъв момент за историята тази вечер в Стара Загора!

72 ′

Василий Шопов беше заменен от Попадин.

72 ′

Милчо Ангелов заменя Петър Атанасов.

70 ′

Действието на терена продължава да се развива само наполовина. Берое атакува и създава куп дупки. Вратата на Георгиев изглежда заключена на зелено и бяло.

65 ‘

Fal дойде да замени Tungare.

63 ′

Даскалова беше заменена от Камарата

57 ′

Застрелян от Мартин Камбуров! Нападателят стреля в земята и търси далечен удар по вратата, но Георгиев се измъкна без особени затруднения.

57 ′

Незабавната реакция на Здравков – Лукас Диас беше заменен от Кавдански.

56 ‘

Червен картон на Иван Бандаловски, който задържа Мартин Камбуров. Нападателят се качи и застана лице в лице с Георгиев. Ситуацията се случи малко преди наказателното поле. Успешна огнева позиция.

52 ‘

Позиция по позиция за домакините. Zaralye определено може да съжалява горчиво, че не доведе до резултата, тъй като не успя да разреши редица ситуации. В последния Сако два пъти се отличаваше с преднина. От своя страна „кралете“ не обръщат специално внимание на вратата, охранявана от Бейкър, но при всяка благоприятна ситуация ще се опитат да ударят. Няма ли да станем свидетели на правилото „ако ти не вкараш, те ще вкарат“ днес?

49 ′

Каква възможност за Берое! Тунгара опита и влезе в наказателното поле, даде пас на Мартин Камбуров, той не успя да играе, топката стигна до Фуртадо, който стреля, но защитникът изби гостите.

45 ′

НАЧАЛОТО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45 ′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЯНАТ ЦЕНИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45 ′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ПОЛОВИНА!

44 ‘

Добър пас към Александър Василев вляво, който веднага даде удар на Льо Бон от движение, но топката премина през горната греда.

42 ′

Напрежението с Мартин Камбуров изглежда е повече от обикновено. Преследването на гол # 254, който ще го направи голмайстор в историята на българския футбол, ясно му дава “допълнително предимство” и той вече води втория мач със сериозни пропуски. В последния кръг срещу Левски Камбуров също пропусна ясна позиция и още няколко не толкова печеливши.

31 ′

Предавайки Фуртадо на Мартин Камбуров в зоната на вратата, Георгиев се втурна да убие топката, но се контузи и падна. След като оказа медицинска помощ, пазачът се изправи и продължи мача.

23 ′

Хубава атака срещу Берое. Камбуров се придвижи напред и даде пас, топката стигна до Серкан Усеин, който намери гол Абубакар Тунгар. Малийският футболист моментално стреля от границата на наказателното поле, но Георгиев го улови.

16 ‘

Сашо Александров отправи неочакван удар от далечна дистанция. Топката отиде до вратата, загасена. Досега „кралете“ рядко атакуват и са на позицията на защитния отбор. Столичани трудно изваждат топката и липсва креативност пред вратата, която Бейкър охранява.

девет ‘

Минута по -късно Мартин Камбуров влезе в наказателното поле, но беше зает и не стреля, допускайки своя гол, което ще подобри рекорда на Петър Жеков.

осем ‘

Атаката на Берое бе разгърната на левия фланг. Льо Бон опита и влезе в наказателното поле, опитвайки се да мине покрай голлинията, но Янко Георгиев затвори добре корнера и не получи точен пас.

6 ′

Хаотичен старт на мача. Собствениците изглеждат по -уверени в първите минути, но сега нищо съществено не се случва пред една от двете врати. В 6 -ата минута Лукас Диас се опита да стреля от голямо разстояние, но твърде неточно излетя високо над вратата.