Байерн победи Барса на Камп Ноу, всички резултати на шампионите …

Байерн Мюнхен победи Барселона с 3: 0 в центъра на Камп Ноу. Баварците изцяло доминираха в мача и не оставиха никакъв шанс на обвинените на Роналд Куман. Два гола за германския шампион вкара Робърт Левандовски, а един добави Томас Мюлер. Това беше # 217 гол за Германия срещу Байерн Мюнхен, така че той изравни резултата между легендата и бившия изпълнителен директор на клуба Карл-Хайнц Румениге.

Йънг Бойс разтърси Манчестър Юнайтед с 2: 1 в първия мач от група F в Шампионската лига. След като отбелязаха гол срещу Кристиано Роналдо през първото полувреме, шампионите на Швейцария достигнаха до пълен поврат. “Червените дяволи” обаче останаха с един човек по-малко след червения картон на Аарон Оне-Бисак, а Йордан Сибачо стана герой за домакините. В прекъснатото време американският тим вкара победния гол. Преди него Николас Нгамалеу възстанови равенството.

Севиля и Ред Бул Залцбург завършиха мача от груповата фаза на Шампионската лига с резултат 1: 1. Мачът се оказа много динамичен, запомниха се четири дузпи и един червен картон. Гостите от Австрия получиха правото да изпълнят три дузпи, но преобразуваха само една. Лука Сучич беше прав. Андалусийци също вкараха от дузпа, попадението бе вкарано от Иван Ракитич. В началото на второто полувреме Севиля остана с един играч по -малко, след като Юсеф Ан Несири беше изгонен за втори жълт картон.