Радослав Гидженов свири за последен път в този фантастичен мач!

90 + 1 ′

ГООЛ! ДРАМАТА Е ФАКТ! Колкото по-малко за един човек, толкова повече шансове за успех имат собствениците. Тонислав Йорданов получи топката от Спас Делев и умело прати топката в десния ъгъл на вратата от границата на наказателното поле, охранявано от Костов.

89 ′

ЛЪЧ! Георги Николов можеше напълно да обърне ситуацията, но собствениците оцеляха. Николов засече сервиса от корнер, но в този момент гредата се оказа най-добрият приятел на Иван Караджов.

86 ′

В последните минути мачът се откри, а една след друга последваха атаки към вратата. Ще станем ли свидетели на по-късна драма?

84 ′

Иван Митрев замества Джон Бауренски

77 ′

Шанс за домакините! Желев стреля във вратата, но Бауренски издържа добре и нокаутира точно пред голлинията!

71 ′

Милен Стоев влиза на мястото Жуниньо

70 ‘

Втори жълт картон на Алексей Петков и в последните 20 минути Арда ще играе с човек по-малко!

65 ‘

Тонислав Йорданов замества Румен Руменов

61 ′

Матеус Касини получава и жълт картон

59 ′

Жълт картон за Диего Фераресо

56 ‘

Спас Делев получава жълт картон.

54 ‘

Гол за Ботев (Враца)! Бабунски изравни с втория си гол в мача! Нападателят скочи най-високо след свободен удар и с глава отбеляза за 2:2!

51 ′

Дориан Бабунски е точен от бялата точка! Македонецът хладнокръвно прати топката в долния ляв ъгъл!

49 ′

Алексей Петков получава жълт картон за това нарушение.

48 ′

НАКАЗА ЗА БОТОВЕ (ЛЪЖА)! Алексей Петков събори играч на гостите в наказателното поле, а съдията е категоричен.

47 ′

двадесет! Фантастичен гол на Румен Руменов! Грешка при изтеглянето на топката от гостите и Арда се ползва с предимство. Руменов получи топката в дъга и с точен удар прехвърли Костов!

46 ′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНЯТ ЦЕНИТЕ СЛЕД ПАУЗАТА!

45 ′

Началото на втората част!

45 ′

Краят на първото полувреме!

43 ′

Нов шанс за Арда! Този път Спас Делев върна жеста и намери Иван Коконов за отлично предаване. Коконов удари, но след самоотвержените шпаги на защитника на гостите Арда спечели само корнер.

33′

ГОЛ ЗА АРДА! Коконов получи топката отдясно и с паралелен пас намери Спас Делев, който не можа да сбърка от границата на малкото наказателно поле и стреля Костов за 1:0!

26 ′

Обратът на гостите около наказателното поле се бави, но Арда все още не успява да пробие защитата на Ботев.

16 ‘

Темпото на играта спадна. И двата отбора в тези първи минути на мача действат доста предпазливо.

осем ‘

Срещата започна по същия начин, но в последните 2-3 минути домакините успяха да се наложат по-здраво във врачанското полувреме.

1 ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

1 ‘

Начало на мача!

Днес от 15:30 часа Арда приема Ботев (Враца) в мача от 14-ия кръг на лигата efbet.

Враца са в серия от 10 сблъсъка без победи. Тимът е предпоследен с 10 точки в актива, а 5 от 6 загуби дойдоха далеч от дома.

Днес Ботев ще остане без наказания Чавдар Ивайлов. Юлиян Ненов остава под въпрос.

Арда побеждава ЦСКА през 1948 г. в последния кръг, като това е първа победа на тима на Георгий Чиликов в 5 мача. Тонислав Йорданов, който няма гол в последните си шест мача, преживя тежка суша.